Auto apdrošināšana – Compensa

auto apdrošināšanaVajadzība pēc drošības ir viena no cilvēka pamata nepieciešamībām. Ir lietas, par ko mēs varam parūpēties paši, nodrošinot savu un savu tuvo un mīļo drošību. Un tad pastāv situācijas, kurās ar pilnīgu pārliecību nevaram apgalvot, ka spēsim parūpēties par drošu iznākumu. Šādas situācijas satrauc un nedod miera visvairāk. Un tad noderīga ir vismaz sajūta, ka ja ne paši spējam kontrolēt visas dzīves situācijas, tad vismaz nodrošināmies, ka ļaunākajā gadījumā mums būs pieejama palīdzība un atbalsts.

            Viena no jomām, kas sniedz visdrošāko pārliecību, ka nelaimē nepaliksim vieni, ir apdrošināšana.  Dažādie apdrošināšanas piedāvājumi un polises ļauj sacelt sev un saviem tuvajiem apkārt gandrīz spilvenu fortu, kā bērnībā spēlējoties. Protams, tas nespēj pasargāt no nelaimēm, bet nepieciešamības gadījumā var mīkstināt kritienu un sniegt lielisku atbalstu.

            Arī apdrošināšanas kompāniju mūsdienās ir pietiekami daudz, lai nespētu pārzināt tās visas un būt zinošiem par ikvienu to izstrādāto piedāvājumu. Tāpēc, tad kad apdrošināšanas polise nepieciešama, vai nolemts to iegādāties, meklējam dažādu informāciju internetā. Viena no populārākajām apdrošināšanām ir auto apdrošināšana – KASKO un OCTA polises. Un viena no apdrošināšanas kompānijām, ar senu un pastāvīgu darbības vēsturi ir Compensa apdrošināšana.

            Compensa auto apdrošināšana piedāvā gan OCTA – obligāto civiltiesiskās atbildības apdrošināšanu transportlīdzeklim, kas Latvijā nepieciešams ikvienam auto, kas grasās piedalīties ceļu satiksmē, gan KASKO – brīvprātīgo auto apdrošināšanu, kas noderīgs drošības spilvens ikvienam auto īpašniekam.

            Tā kā Latvijā ir nepieciešama arī obligātā transportlīdzekļu apdrošināšana, tad OCTA ir visvairāk iegādātā apdrošināšanas polise. Compensa piedāvā saviem klientiem iespēju ātri un ērti aprēķināti tieši viņu transportlīdzeklim atbilstošo OCTA polises cenu – izmantojot Compensa OCTA kalkulatoru, kas pieejams mājaslapā. Tāpat iespējams arī aprēķināt KASKO polises cenu individuāli klientam. Gan KASKO polises cenu veidojošie kritēriji ir dažādi un specifiski, tāpēc der ar apdrošinātāju sazināties pašam, lai izstrādātu vispiemērotāko un izdevīgāko KASKO polisi savam auto.

            Tikpat vienkārši auto apdrošināšanas polises iespējams iegādāties Compensa mājaslapā online režīmā. – izvēloties polises darbības termiņu un aprēķinot cenu – ar pāris vienkāršiem soļiem apdrošināšanas polise Jūsu auto būs iegādāta.