CoolSculpting kriolipolīze – 5 iemesli, kādēļ to izmēģināt

CoolSculpting kriolipolīze

Vasara nav iedomājama bez gozēšanās saulītē un došanās uz jūru, lai atveldzētos. Taču tas, kā jau noproti, ietver arī peldkostīma vai peldbikšu nēsāšanu, un šī aktivitāte ne visiem izraisa sajūsmu. It īpaši tajos gadījumos, kad esi centies atbrīvoties no ziemā iegūtās “riepiņas”, taču tas nav izdevies. Šādās situācijās, kad tauku rezerves spītīgi turas pretim diētām un vingrošanai, palīdzēt var mūsdienīga, neinvazīva alternatīva – CoolSculpting jeb kriolipolīzes iekārta tauku apjoma samazināšanai.

Šī ierīce pārsteigusi pasauli ar iespaidīgiem rezultātiem, palīdzot cilvēkiem atbrīvoties no liekajiem taukiem dažādās ķermeņa zonās. Šeit būs daži iemesli, kādēļ būtu vērts to izmēģināt:

CoolSculpting ir visā pasaulē pārbaudīta

Attīstoties procedūrām, kas likvidē taukus bez ķirurģiskas iejaukšanās, šīs ierīces inovatīvā pieeja un sasniegumi ir pārsteiguši cilvēkus dažādās valstīs. Jau vairāk nekā pieci miljoni cilvēku visā pasaulē ir izmēģinājuši šo procedūru, tai skaitā arī pazīstamas aktrises, modeles u.c. Ierīces precīzais ķermeņa skulpturēšanas process ļauj strādāt arī ar lielākām problēmzonām, piemēram, augšstilbiem, “mīlas rokturīšiem”, kā arī apvidu zem zoda.

Latvija ir vienīgā Baltijas valsts, kur pieejama šāda procedūra

Prof. J. Ķīša estētiskās dermatoloģijas klīnika Rīgā var lepoties ar to, ka šī ir vienīgā vieta Baltijā, kur pieejama CoolSculpting kriolipolīze. Tas nozīmē, ka tev nav jādodas uz citu valsti, lai izmēģinātu inovatīvas ķermeņa formas uzlabošanas procedūras.

Nav jāņem atvaļinājums, lai atlabtu pēc CoolSculpting terapijas

Tā kā šī ir procedūra, kurā nenotiek ķirurģiska iejaukšanās, pēc tam nav nepieciešams uztraukties par to, ka būs jāievēro mierīgāks dzīvesveids vai citā veidā jāmaina ikdiena. Tu pēc tauku sasaldēšanas sesijas, kas ilgst vidēji no 30 līdz 60 minūtēm, droši varēsi doties atpakaļ uz darbu, skolu vai citās ikdienas gaitās. Procedūra ir relaksējoša, tās laikā vari klausīties mūziku, lasīt grāmatu, skatīties TV utt.

CoolSculpting procedūra ir neinvazīva

Kā zināms, pat mazākās un vienkāršākās ķirurģiskās procedūras ietver zināmu risku, tādēļ bailes no komplikācijām, kas var rasties pēc “gulšanās zem skalpeļa”, daudzus attur no šādām operācijām. Savukārt CoolSculpting nav ķirurģiska procedūra, tās laikā nekas netiek griezts. Tas ir lielisks un drošs veids, kā uzlabot ķermeņa formu.

Tavs ķermenis mainās jau procedūras laikā.

Iedarbojoties uz tavu ķermeni ar CoolSculpting ierīci, tas maigā un nesāpīgā veidā sasaldē tauku šūnas konkrētajā problēmzonā, neietekmējot ādu un audus. Taukšūnas sadalās un atmirst, atstājot tavu ķermeni normālā vielmaiņas procesā. Vienas sesijas laikā iespējams samazināt attiecīgās zonas tauku daudzumu pat par 25%. Lai noskaidrotu, vai tu esi piemērots šīs procedūras veikšanai, ieskaties Prof. J. Ķīša estētiskās dermatoloģijas klīnikas mājas lapā Dermatologs.com un piesakoties uz konsultāciju pie kāda no zinošajiem speciālistiem!