Dāvanas vīriešiem jubilejās

Dāvanas vīrietimKo nopirkt vīrietim svētkos, kad negribas izlīdzēties ar tradicionālām dāvanām? Uzdāvini nepiedzīvotus piedzīvojumus un atmiņā paliekošas emocijas un  azartu! Ātri izbraucieni, brīvā laika pavadīšanas iespējas, kā arī maltītes meistarklases un spēku veicinošas procedūras. Izvēles iespējas plašas, būtiskais zināt vīrieša raksturu, spēju uzdrošināties riskēt un interešu loku.

Dāvana adrenalīnu cienošiem vīriešiem.

Skatoties no tā, kādas ir vīrieša intereses un dzīvesveids, nopērc kādu no elpu azartiskajiem piedzīvojumiem:

  • -drifta mašīnas izbrauciens pa līkumotu trasi;
  • -kvadraciklu vai kartinga izbraucieni pa trasi;
  • -piedzīvojumi ūdenī niršanas vai veikborda apmācībās.);
  • -kā arī vairāki lidojumi reālos lidaparātos (lidmašīnā virs pilsētas panorāmas, helikopteru, deltaplānu sertificēta instruktora pavadībā.

Degustācijas, semināri un mierpilna brīvdienu dāvana vīrietim.

Labas dāvanas vīrietim – uzdāvini kādu no kulinārijas apmācību kursiem, ēdiena gatavošanas meistarklasēm un uzdāvini lielisku pieredzi un meistarību. Nedēļas nogale vienā no Latvijas pilīm vai viesu namiem ar gardām vakariņām un papildus labumiem dos baudpilnu atpūtu un maksimālu relaksāciju.

Dāvana vīrietim – relaksējošas procedūras.

Ja draugam ir pietiekami daudz piedzīvojumi ikdienā, tad noder nomierinoša dāvana. Uzdrīksties savam mīļotajam cilvēkam vai brālim uzdāvināt kādu no ķermeņa atslābinošām un spēku atsvaidzinošām procedūrām. Ļoti lielā izvēlē eksotiskas, Autrumnieciskas un klasiskās masāžas veselībai un možumam. Runā, ka procedūras ūdenī var nomierināt un atslābināt, tālab vīrietim dāvanā ūdens relaksācijas centra apmeklējums vai karstais pirts rituāls izdzīs ikdienas stresu un atgūt spēkus un možumu.

Sportiskas aktivitātes un apmācības.

Vīriešiem, kuriem ļoti patīk aktivitātes un aizraujošas laika pavadīšanas izdevības, izvēlies korektu dāvanu:

  • -savdabīga sporta veida (piemēram kērlinga) nodarbības;
  • -būs noderīgs un lieliski motivēs sporta centra abonements;

kā arī citas iespējas.

Ārpus kārtas apstākļos lieliski noder dažādi dāvanu komplekti, kuros ietverti atšķirīgi dāvanas izmantošanas varianti visiem vīriešu tipiem. Pasniedzot tādu dāvanu komplektu, vīriešu kārtas pārstāvis varēs pats izvēlēties, kā to izmantot.