Draugiem izvēlies aktīvas un sportiskas dāvanas

 

Kustības un aktīvs dzīvesveids jauniem cilvēkiem piestāv. Jaunieši arī pēc savas dabas nav uz vietas noturami un vienmēr meklē kādas aktivitātes. Un, protams, ka kustība vienmēr nāk par labu veselībai. Tāpēc, ja domājat, ko uzdāvināt pusaudzim, jaunietim vai vienkārši sirdī jaunam cilvēkam, tad labs risinājums būs sportiskas un aktīvas dāvanas.

baseins Šādas dāvanu idejas ļoti plašā piedāvājumā varat atrast dažu minūšu laikā savā datorā vai citā modernajā ierīcē – interneta dāvanu servisā FromMe.lv.

Dāvanu servisa piedāvātajā aktīvās atpūtas un sporta kategorijā pieejamas gandrīz 250 dažādas dāvanu kartes, ko var izmantot pie aktīvās atpūtas pakalpojumu sniedzējiem, sporta klubos, centros, sporta preču veikalos un citās vietās.

Atliekt tikai atrast īsto piedāvājumu, izvēlēties dāvanu kartes summu un elektroniski apmaksāt pirkumu. Tālāk pa dažiem FromMe.lv piedāvājumiem sporta un aktīvās atpūtas kategorijā.

Dāvanu kartes sporta klubos un peldbaseinos

Visplašākais dāvanu karšu piedāvājums šajā kategorijā pieejams aktivitātēm sporta klubos, peldbaseinos un arī SPA centros. Tās visas būs noderīgas dāvanas, lai mudinātu savus draugus būt aktīviem.

Varbūt draugu lokā ir kāds jubilārs, kurš jau sen apņēmies apmeklēt sporta klubu vai baseinu, bet nevar nokļūt līdz izšķirošajam solim. Tad jūsu dāvanu karte ar, piemēram, mēneša abonementu baseina apmeklējumam būs tieši laikā. Ar visu plašo piedāvājumu no sporta un aktīvās atpūtas centriem varat iepazīties FromMe.lv.

Aktīvā atpūta dabā

Ja ziemā un agrā pavasarī ir ērtāk apmeklēt sporta klubu vai baseinu, tad vasarā un vēl agrā rudenī, kad laika apstākļi mūs lutina, noteikti jāizbauda aktīvā atpūta dabā un svaigā gaisā. Arī šajā kategorijā ir plaša dāvanu karšu izvēle.

Varat iegādāties lidojumu ar deltaplānu, aktīvas izklaides uz ūdens, braucienu ar motociklu vai kvadraciklu, dāvanu karti laivošanas centrā, lēcienu ar gumiju vai lidojumu ar gaisa balonu. Un tās ir tikai dažas no idejām, ko jums piedāvā FromMe.lv sadarbībā ar Latvijas uzņēmējiem.

Aktīvā atpūta brīvā dabā palīdz gan relaksēties, gan izkustēties, gan nedomāt par dabu un citām saspringtām tēmām. Šādas dāvanu kartes iepriecinās gan lielākus, gan mazākus aktīvās atpūtas cienītājus.

Piedzīvojumu spēles

Salīdzinoši jauna, bet jau atzinību guvusi aktīvās fiziskās un prāta atpūtas joma ir piedzīvojumu spēles. Dalībniekiem ir jāatrisina kāds uzdevums, prāta spēle, jāatklāj noslēpums, vai jāatrisina problēma. Parasti tas ir jādara vienā vai vairākās īpaši iekārtotās un pielāgotās vietās, jāpārvietojas pa kontrolpunktiem.

Tā var būt seriālu vai kriminālo filmu cienīga nodarbe. Mēs taču ar aizrautību sekojam samudžinātam sižetam filmā, lai uzzinātu, kas ir vainīgs, kāds ir atrisinājums. Tagad ir dažādas iespējas pašiem izdzīvot šādas situācijas un pārbaudīt savas prata un fiziskās spējas.