Mūsdienīgi aizdevumi internetā – Ferratum Bank

ferratum bankKurš gan nav saskāries ar situāciju, kad radušies neplānoti izdevumi – jāiegādājas medikamenti, saplīst dators vai rodas kādi citi tēriņi. Kā rīkoties šādā situācijā? Protams, tālredzīgākie ir veidojuši iekrājumus un tagad var likt tos lietā. Taču joprojām ir daudz tādu, kas dzīvo ‘’no algas līdz algai’’, iztiekot bez drošības fondiem, tādēļ viņiem jāpaļaujas uz citām iespējām, piemēram, ātrajiem kredītiem.

Un tie patiesi var kļūt par labu risinājumu neparedzētās situācijās, taču ar nosacījumu, ka tiek noformēti atbildīgi, apzinoties visus iespējamos riskus. Pirms aizdevuma noformēšanas rūpīgi jāizvērtē savas iespējas to atdot līgumā noteiktajā termiņā:

  • Izvērtē optimālo aizdevuma summu un atmaksas termiņu! Ja aktuālā naudas summa ir salīdzinoši neliela, noderīgs risinājums var būt īstermiņa aizdevums. Pat ja zini, ka spēsi to atmaksāt no nākamās algas – 30 dienu laikā no aizņemšanās brīža –, pārliecinies, ka aizdevuma kopējās izmaksas negatīvi neietekmēs Tavu finansiālo stabilitāti.

Pretējā gadījumā pastāv risks iekļūt apburtajā lokā, no kura izkļūt ir ļoti grūti – līdz algas dienai naudas atkal nepietiks un nāksies noformēt vēl vienu aizdevumu;

  • Izvērtē aizdevuma nepieciešamību! Atceries, ka tas paredzēts steidzamu un neatliekamu tēriņu segšanai! Ja zini, ka šie aizdevumi var pagaidīt līdz algas dienai, labāk aizdevumu nenoformēt.

Jāņem vērā arī kredītu un aizdevēju dažādība. Pieejamas dažādas summas, procentu likmes un atmaksas termiņi. Lai arī kādam aizdevumam Tu dotu priekšroku, svarīgi aizņemties pie licencēta aizdevēja – tas dos pārliecību, ka aizdevējs strādā saskaņā ar likumdošanu un tā darbība tiek uzraudzīta.

Ferratum Bank – uzticams aizdevējs

Meklējot piemērotāko variantu, vērts ieskatīties arī Ferratum Bank piedāvājumā. Šis aizdevējs Latvijā darbojas jau kopš 2007. gada, piedāvājot mūsdienīgus risinājumus un teicamu apkalpošanu.

Pie Ferratum Bank pieejami gan īstermiņa aizdevumi, gan ilgtermiņa kredīti, tādēļ katrs aizņemties gribētājs var izvēlēties savai situācijai piemērotāko risinājumu:

  • Īstermiņa kredīts pieejams uz 30 dienām. Jaunie Ferratum Bank klienti var rēķināties ar aizdevumu līdz 350 eiro, turklāt tas pieejams bez procentu maksas. Pastāvīgie klienti var saņemt 400 eiro, taču aizdevumam tiek aprēķināta procentu likme;
  • Patēriņa kredīts jāatmaksā veicot ikmēneša maksājumus. Maksimālais termiņš ir 12 mēneši. Pieejamā summa ir 1500 eiro pastāvīgajiem vai 1000 eiro Ferratum Bank jaunajiem klientiem;
  • Kredītlimits reģistrētiem klientiem pieejams 2000 eiro apmērā, jaunajiem – līdz 1000 eiro. Pirmās 30 dienas kredītlimita izmantošana ir bez maksas. Izmantoto naudas summu atmaksā šajā laikā un tādējādi nepārmaksāsi ne centa!

Ja aktuālā summa ir salīdzinoši neliela, izvēlies īstermiņa kredītu, taču, ja līdzekļi vajadzīgi vērienīgāku plānu realizēšanai, piemērotāks risinājums būs patēriņa kredīts vai kredītlimits. Plašāku informāciju par aizdevumu sniegtajām iespējām atradīsi  Ferratum Bank mājaslapā www.ferratum.lv.

Kad esi izvēlējies situācijai piemērotāko risinājumu, piesakies tam, noformējot pieteikumu mājaslapā. Tam vajadzīgs dators un internets, e-pasts, mobilais telefons un konts kādā no Latvijā strādājošām bankām.

Lai veiksmīgi pabeigtu reģistrāciju, uz aizdevēja bankas kontu jāpārskaita 0,01 eiro – tas vajadzīgs, lai kredītdevējs varētu būt drošs par iesniegto personas datu atbilstību. Pēc veiksmīgas reģistrācijas gaidi lēmumu par kredīta piešķiršanu. Ja tas būs pozitīvs, naudu savā bankas kontā saņemsi jau pavisam drīz.

Ferratum Bank aizdevumi – mūsdienu prasībām atbilstošs risinājums. Pirms aizpildi pieteikumu, iepazīsties ar visiem līguma nosacījumiem un izvērtē savu maksātspēju!