Garšīga kafija katru rītu!

kafijas automātiVar smieties, ka pasauli var sadalīt divās daļās – tējas un kafijas cienītājos! Nu lūk, lai kurā pusē arī tu neatrastos, lai kurš no dzērieniem arī nebūtu tavs iecienītākais – nepieciešams atbilstošs „ekipējums”. Lai pareizi pagatavotu kafiju vai tēju, nepieciešamas dažādas lietas. Kafijas mīļotāji šajā brīdī jau prātā droši min visas nepieciešamās lietas, kas vajadzīgas kafijas pagatavošanai. Kafija, ūdens, krūze… bet kas tālāk? Vienam tas būs vien karsts ūdens, ar ko apliet šķīstošo kafiju krūzītē. Kādam citam tā būs kafijas krūze, kurā nospiest maltās kafijas biezumus. Bet vēl – kādam tas būs kafijas automāts, kurā nospiest pāris podziņas un lieliska, garšīga, aromātiska kafijas krūze būs gatava!

Tiem, kas no rītiem steidzas, un, būsim godīgi, mūsdienu cilvēki vienmēr steidzas, automātiskais kafijas automāts būs pati labākā iekārta virtuvē! Piecēlies, nospiedi pāris pogas, uzsāki savus rīta rituālus (duša, apģērbs) un skat, kafijas smarža jau piepilda visu māju, bet automāts pagatavojis karstu, garšīgu kafijas krūzi, lai rīts uzsāktos možāks. Un tad vēl ja „uzpildāmies” ceļam – termokrūzē līdzi kafija pa ceļam uz darbu – ko vēl vairāk var vēlēties (ja nu vienīgi kārtīgas brokastis papildinājumam).

Jaunu kafijas automātu izdevīgi pirkt internetā:

http://220.lv/lv/sadzives-tehnika/maza-sadzives-tehnika-virtuvei/kafijas-automati

Dodoties uz veikalu, kafijas automāta meklējumos, nevar nemaz tik nepārdomāti. Vispirms mums jāsaprot, kāda kafija garšo vislabāk, cik daudz laiku varam veltīt, gaidot, kamēr kafijas krūze tiks pagatavota. Iespējams, bez kafijas vēlēsimies sevi un ciemiņus palutināt arī ar kādu kapučīno, espreso vai lattes krūzīti. Filtri, kapsulas, īstās kafijas pupiņas, malt pašam vai ļaut to darīt automātam? Iespēju ir daudz, tikpat cik izvēļu – tāpēc, vispirms saprotam – kāda kafija mums garšo un kādu to vēlamies, jo, iegādājoties automātu, tieši tādu mums tas arī nodrošinās, kad vien vēlēsimies.

Izvēloties kafijas automātu savām mājām, ikdienas kafijas dzeršanai, vajadzētu izvērt dažādas iespējas, lai izdodas iegādāties tādu kafijas automātu, kāds patiešām būs atbilstošs tam, kādu kafiju vēlamies baudīt. Var izvēlēties starp kapsulu kafijas automātu un automātisko espreso pagatavošanas automātu. Abi nosaukumi var šķist nedaudz biedējoši. Kapsulu automātā ir kafijas kapsulas, no kurām tiek pagatavota kafija – parasta kafija, tikai kapsulu formātā. Un, lai gan šie aparāti ir kvalitatīvi un nemaksā dārgi, īstenu kafijas mīļotāju tie pilnībā apmierināt nespēs. Savukārt automātiskais espreso automāts nenozīmē vien spēcīgo un stipro espreso kafiju. Tas piedāvā dažādu citu kafijas dzērienu pagatavošanas funkcijas. Kafija būs daudz aromātiskāka, garšīgāka, pagatavota tieši no pupiņām, svaiga. Izvēloties šādu kafijas automātu vajadzētu padomāt par ūdens rezervuāra tilpumu – cik liels tas nepieciešams? Cik daudz cilvēku no rītiem mājās dzer kafiju? Noteikti noderīga šādam automātam ir arī kafijas malšanas un stipruma regulēšanas funkcija, jo tieši tas sniedz kafijai tās unikālo un neatkārtojamo garšu!