Iedarbīga fotoepilācija ilgtermiņa risinājums cīņai ar lieko apmatojumu

iedarbiga-fotoepilacija

Jā, protams, kad mūsu senči vēl dzīvoja alās un aukstumā, ķermeņa apmatojums bija būtisks, lai spētu sasildīties un uzturēt laika apstākļiem nepieciešamo termoregulāciju. Hmm, bet šķiet, ka kopš tā laika ir pagājuši kādi pāris tūkstoši gadu, vai ne? Nemitīgā cīņa ar matiņu likvidēšanu patiešām man ir ļoti apnikusi. Kā izrādās, 30% no visa ķermeņa apmatojuma nemitīgi aug.

Ideālais risinājums ir fotoepilācija!

Nesen izlasīju rakstu un nolēmu, ka jāpamēģina kaut kas jauns. Iedarbīga fotoepilācija izklausījās kaut kas tieši man, jo ikrīta padušu skūšana, kājas, kuras pēc tam paliek jūtīgas, virslūpas matiņu balināšana, epilācijas pastas, vaksācija ar plāksnītēm- ko tikai visu es neesmu izmēģinājusi, nenesa nekādus rezultātus. Nerunājot pat naudas izpausmē, cik tas ir prasījis laika un nervu! Noteikti, kādai lieliski palīdz arī tradicionālās metodes, tomēr tām visām kopā ir būtisks mīnuss – tās ir atgriezeniskas un agri vai vēlu, matiņi izaug atkal.

Ja esi tumšmate, tad vari iedomāties, kā izskatās manas rokas, kājas, sejas problēmzonas. Patiesībā, fotoepilācija ir vienīgā metode, kā atbrīvoties no nevēlamā apmatojuma uz visu mūžu! Jā, jā, tas patiešām ir iespējams! Kā man skaidroja salona meistare, tā ir ļoti mūsdienīga pēdējās paaudzes bezkontakta metodes tehnoloģija, kuras laikā izmantoto gaismas enerģiju un iznīcina matu folikulas. Jāpiezīmē, ka netiek bojāti ādas audus, kas atrodas blakus. Tas nozīmē – nekādus skuvekļus, nekādas pastas! Tas ir ilgtermiņa ieguldījums, kas noteikti atmaksājas.

Tas patiešām ir unikāli  

Tā kā šīs tehnoloģija ir unikāla,  iespējams iznīcināt līdz pat 90% no augošā ķermeņa apmatojuma. Lai sasniegtu labākos rezultātus un atbrīvotos no liekā apmatojuma uz visiem laikiem, noteikti nepieciešamas 3-6 fotoepilācijas seansu reizes. Intervāls starp procedūrām var būt apmēram 3-6 nedēļas, bet, protams, tas ir ārkārtīgi individuāli un  atkarīgs no epilējamās ķermeņa daļas.

Kā tas viss notika?

Fotoepilācijas procedūra notiek ātri. Personāls izmanto īpašus aparāta uzgaļus un izmanto gaismas pulsa ātrumu. Lai atbrīvoties no virslūpas Virslūpas epilācijas procedūra aizņems tikai 30 sekundes. Piemēram, kāju epilācija var ilgt no 30 minūtēm līdz  2 stundām.  Pēc procedūras noteikti nevajadzētu atrasties saulē, lai nekairinātu ādu.

Uhh, sajūta patiešām ir lieliska! Noteikti izmēģini fotopeilāciju un izbaudi šo sajūtu!