Iekārto modernu istabu bērniem

Visas mēbeles nepieciešams izraudzīties ar tiešām lielu rūpību, lai savās mājās varētu justies komfortabli un patīkami. Mēbeļu veikali nodrošina ļoti plašu klāstu, tādēļ iespējams izveidot vienotu stilu visā mājā. Bērnu mēbeles pielāgotas dažāda vecuma bērniem, tādēļ ir pieejami arī īpaši atpūtas krēsli un vienkāršas bērnu gultas.

Ikviens drēbju skapis būs lielisks akcents, jo tā dizains būs labi pamanāms, pietam tas būs tiešām ietilpīgs. Visi skapji un plaukti noteikti spēs ieinteresēt, jo dizaina elementi ir patiešām unikāli. Toties dīvāni lieliski noderēs tieši pusaudžiem, turklāt tie ir ļoti ērti un izturīgi, tāpēc tos noteikti varēs izmantot ilgu laiku.

Viesistabas mēbeles dažādām gaumēm

Stūra dīvāni tiešām lieliski izskatīsies arī jebkurā viesistabā, jo visiem pietiks vietas, kur apsēsties. Sekcijas noteikti ļauj ieekonomēt vietu, jo tajās ir iespējams novietot neizsakāmi daudzas personīgās lietas – labākās grāmatas, īpašus traukus, svarīgus dokumentus. Patiešām pārdomātas un skaistas kumodes nepārprotami iederēsies gan viesistabā, gan guļamistabā, pietam tās neaizņems daudz vietas. Krēsli un citas virtuves mēbeles ir iespējams iegādāties sev atbilstošā stilā, tādēļ kopā viss izskatīsies fantastiski. Visas gultas ražotas no labākajiem izejmateriāliem, turklāt to dizaina risinājumi ir ļoti radoši un reizē praktiski, tāpēc Tu varēsi atrast ko īpašu.

Izvēlies labāko- http://kate.lv/katalogs/produkti/

Biroja mēbeles Tavai labsajūtai

Biroja krēsli ir tikai viena no lietām, ko mēbeļu saloni nodrošina darbam, tādēļ noteikti ieskaties sortimentā! Labākais bonuss ir krēslu daudzveidība, tāpēc, piem., lielākai konferenču zālei vari izvēlēties ko atšķirīgu. Lai līdz galam pabeigtu konkrētās telpas iekārtošanu, būs nepieciešami kādi aizkari vai stilīgas žalūzijas. Atsevišķi aizkaru varianti Tev palīdzēs iegūt nepieciešamo akustiku vai atstarot āra gaismu – saņem visu, kas būtu vajadzīgs. Ja Tu vēlies ērtu un ļoti vienkāršu variantu, Tu vari izvēlēties arī elektroniski vadāmas īpašās žalūzijas, kas radītas arī kā telpu akcents.