Ievietot rāmītī var teju visu

Lai arī daudzi vēl aizvien domā, ka ierāmēt var vienīgi labākās gleznas un foto, realitātē ir iespējams daudz kas cits. Izteiksmīgā rāmī iespējams ievietot arī kanvas gleznas, tikai jāatrod īstais dizains. Ierāmēšana spēj palielināt jebkura darba sākotnējo vērtību, tāpēc arī kanvas nezaudēs savu kvalitāti.

Foto glezna būs patiešām īpaša un atgādinās par tiešām skaistiem dzīves notikumiem. Gleznu ierāmēšana ir tiešām rūpīgs uzdevums, jo visiem mākslas darbiem ir jāpielāgo labākā rāmja krāsa, dizains un citas lietas. Būtiskākais ir tieši tas, ka darbs beigās izskatīsies krietni labāk un to nebūs tik viegli sabojāt.

Uzzini vairāk- https://ieramepats.lv/

Ierāmēšanas procesa galvenās detaļas

Ierāmēšanas darbi jāizplāno jau sākumā, lai pilnībā saprastu, kāda dizaina rāmi un stiklu izvēlēties. Īpašais paspartū kartons ir pieejams neskaitāmās krāsās, tāpat Tu vari izraudzīties vajadzīgo kartona virsmu. Gandrīz 200 paspartū varianti garantē labākās izvēles iespējas, tieši tāpēc ikviens ierāmētais darbs izskatīsies ļoti īpašs. Svarīgākais iemesls, kādēļ to bieži izmanto, ir nepieciešamās atmosfēras iegūšana, tāpēc dažkārt jāizmanto pat vairāki paspartū varianti. Rāmji ir pieejami atšķirīgās formās, tieši tādēļ var viegli izveidot arī telpiskumu, ja tas ir nepieciešams.

Iegādājies rāmi vajadzīgajā izmērā

Kopumā piedāvājumā ir aptuveni 1200 atšķirīgi foto rāmji, tādēļ ikviens var atrast kādu īpašu dizainu. Foto rāmīši tiek gatavoti no dažādiem izejmateriāliem – koka, plastikāta un arī metāla, tāpat var sagatavot unikālas formas. Galvenais, lai Tavi izvēlētie bilžu rāmji tiešām der un spēj pildīt savu funkciju, tādēļ ir svarīgi norādīt precīzus darba izmērus. Krāšņie gleznu rāmji palīdzēs izcelt darba radīto noskaņu, turklāt tie piešķirs arī īpašu akcentu attiecīgajai telpai. Gleznu rāmji galvenokārt tiek veidoti konkrēta lieluma darbam, tāpēc visas cenas mēdz atšķirties.