Kādēļ piedāvātas atšķirīgas polises?

auto apdrošinātāja izvēlePilnīgi visiem ir izdevība izvēlēties labāko apdrošināšanas firmu, jo tādu ir patiesi ļoti daudz, ņemot vērā cilvēku lielo polišu pieprasījumu. Tu varēsi ietaupīt savu enerģiju un brīvo laiku, ja izraudzīsies kādu no polisēm tieši internetā.

Tu varēsi vairs nedomāt par iespējamiem auto bojājumiem un nelaimes gadījumiem uz ceļa, ja Tev būs obligātā OCTA un vēl kāda cita piedāvātā apdrošināšana.

Katram ir iespēja pielietot konkrētajā mājaslapā redzamos rīkus, lai varētu uzzināt pašu izdevīgāko piedāvājumu attiecīgajā brīdī.

Obligātā polise jeb OCTA

Bez šādas OCTAS polises nekādā gadījumā nedrīkst lietot savu auto, jo tā tikai iespējams saņemt kādu naudas vai citu sodu. Šāda OCTA apdrošināšanas polise nepieciešama ES valstīs, tieši tāpēc vienmēr ir pienākums uzzināt, kādi konkrēti ir nosacījumi attiecīgajā pasaules valstī, uz kuru tad šoreiz dodaties.

Visiem šiem ikdienā aizņemtajiem iedzīvotājiem tiek nodrošināta OCTA internetā, jo tā process kļūst ievērojami vienkāršāks. Pašā sākumā noteikti izlen, uz cik ilgu laika posmu vēlies iegūt tieši šāda stila polisi no izvēlētā apdrošinātāja. Klientiem ir jānorāda vajadzīgā informācija par sevi pašu un īpašumā esošo auto, lai katras OCTAS iegāde notiktu atbilstoši likumiem.

Vēl liela nozīme ir tieši tam, kāds ir auto vecums, kā arī, kurā no pilsētām šis auto tiek reģistrēts.

KASKO apdrošināšanas sniegtās iespējas

KASKO jānoformē visiem tiem, kas vēlas pasargāt savu personīgo auto jau pavisam citā apjomā. KASKO apdrošināšanas polise balstīta uz vajadzīgās palīdzības garantēšanu nestandarta dzīves situācijās – dabas stihiju radīto kaitējumu, zādzību un citos iespējamajos gadījumos.

Noskaidrot, cik maksās KASKO internetā, ikvienam ir iespēja, izmantojot īpašas opcijas attiecīgajā mājaslapā. Tādā gadījumā, ja būsi iestidzis nekurienes vidū, uzņēmuma speciālisti nodrošina arī transportu līdz tuvākajai viesnīcai.

Būtiski, ka jebkuram klientam ir jāizvēlas pašrisks, kas nozīmē, ka daži atsevišķi nepatīkamie gadījumi būs jāapmaksā pašam, iekļaujoties norādītajā summā.