Katram klientam iespējama konsultācija

KASKO apdrošināšanaIkviens jaunais šoferis un arī ļaudis, kuriem jau ir milzīga pieredze saistībā ar automašīnu vadīšanu un citām lietām, zina, cik nozīmīga ir auto apdrošināšana. Arī TA var izrādīties neveiksmīga, ja nebūs visu pieprasīto dokumentu. Visas polises piedāvā izvēlei atšķirīgas privilēģijas, tieši tāpēc vienmēr ir vērts no jauna iepazīties ar katru no tām.

Finansiālā ziņā izdevīgus un Jums īpaši pielāgotus polišu veidus Jums varēs ieteikt ikviens konsultants.

Jūsu OCTA polise arī interneta vietnē

OCTA parasti ir visiem vislabāk zināmā no polisēm, jo to ir vajadzība noformēt jebkurā gadījumā, ja Jūs esat nopircis kādu automašīnu. Ja šis nosacījums tiek ignorēts, var arī nākties kādreiz piedzīvot nepatīkamus mirkļus, mēģinot kārtējo reizi izturēt TA. Allaž esiet ļoti vērīgs un katru reizi nokārtojiet šīs formalitātes savlaicīgi!

Itin visas OCTAS polises ir piemērotas visu klientu mieram un labsajūtai, jo tās kalpo kā drošības spilvens, ja tiek radīts kaitējums jebkurai trešajai personai un tās mantai. Lai itin neviens nejustos kādā veidā ierobežots, ir pilnīgi visas iespējas noteikt, cik ilgi jaunā polise būs aktīva.

Ja galīgi nav laika un tūlīt pat vajadzīga jauna šāda tipa polise, iespējams izvēlēties sev par labu OCTA internetā. Visi svarīgākie dati un nepieciešamās ziņas par Jūsu polises derīguma termiņu arī būs viegli atrodamas, apmeklējot konkrēto interneta vietni.

Pēdējā lieta, ko vērts atzīmēt, ir tā, ka šīs OCTA polises var izmantot visā ES.

Nodrošiniet sevi vēl vairāk!

Bet protams, ka arī tik labi zināmā KASKO apdrošināšana ir neizmērojami noderīga, jo piedāvā klientiem dažādus citus bonusus. Lielāku uzmanību šīm lietām ir noteikti jāpievērš tiem, kuri dzīvo vietās, kur ir lielāka iespēja tam, ka var tikt radīti zaudējumi vandalisma vai laupīšanas mēģinājumu dēļ.

Ja ir vēlēšanās, visiem ir iespēja sevi pieteikt arī daudzām citām opcijām, piem., palīdzības nodrošināšanai uz ceļa, kas nozīmē arī viesnīcas nodrošināšanu klientam. Iespējams reizēm šķiet, ka ar Jums tā nevarētu notikt, tomēr to neviens nevar paredzēt.

Pašriska summas apjoms atkarīgs no klienta paša, tomēr jāatceras, ka lielāka summa reizē nozīmē arī zemāku KASKO polises cenu.

Kopumā Jums ir jāzina arī, ka maksa par KASKO polisi krasi atšķiras jebkurā no situācijām, jo tiek ievērota auto marka, modelis, kā arī visa pati svarīgākā informācija un dati par auto īpašnieku un apdrošināšanas pieredzi.

Konkrēta palīdzība ikviena vēlmēm

Jebkura cilvēka drošība ir absolūti svarīgākā, tieši tāpēc ir jēga laicīgi parūpēties par to, lai vēlāk nebūtu jāraizējas par lielākiem izdevumiem, ja reiz noticis kāds negadījums. Visas lietas iespējams izdarīt vienā dienā, jo konkrēti internetā ievietotās lietas dos iespēju visu vajadzīgo īstenot bez aizķeršanās.

Visas klientiem piedāvātās interneta opcijas ļauj justies ērti, jo vienmēr nebūs jāplāno vizīti pie speciālista, lai vienkārši uzdotu jautājumus!