Kredīti internetā Latvijā.

kredīti Latvijā

 

 

 

 

 

 

Kas būtu domājis, ka kredīti internetā, laikā kad tika izveidoti, sacels tik lielu ažiotāžu ap sevi un visiem tiem, kuri ir izlēmuši tos izmantot. Protams, ka liela atšķirība tam, vai ažiotāža ir pozitīva vai negatīva, bet visi zina to, ka arī slikta reklāma ir laba reklāma. Lielais ātro kredītu bums nu ir garām, bet tas ir atstājis gana lielas pēdas sabiedrības apziņā un ik viens noteikti ir kaut reizi mūžā par tiem ko dzirdējis, pat ja ne mēģinājis aizņemties un kļuvis par lojālu klientu aizdevējam. Biznesā, kurā viss grozās ap naudas līdzekļiem, uzticība ir zelta vērtē, tādēļ novērtējiet, ja esat kļuvuši par lojāliem sadarbības partneriem.

Pozitīvais.

Kredīti internetā pavisam noteikti sniedz priekšrocības daudzās dzīves situācijās, piemēram:

-   Nepieciešams steidzami veikt kādu pirkumu, bet līdz algas dienai vēl ir jāgaida;

-   Rodas neparedzēti, ar medicīnu saistīti izdevumi, kas būtu jāveic pēc iespējas ātrāk;

-   Jānorēķinās par kādu pakalpojumu. Izplatītākais – automašīna pēkšņi nonāk servisā bet braucamā stāvoklī tā jāpadara pēc iespējas ātrāk;

-   Vienkārši trūkst līdzekļu par kuriem pat nokļūt uz darbu un pabarot savu ģimeni līdz algas dienai. Diemžēl, šādas situācijas Latvijā rodas arvien biežāk un vairāk.

Ēnas puses.

ēnas puses kredītiem internetā

Ēnas puses ātro kredītu sfērā Latvijā var atrast gan kreditoru, gan aizdevumu ņēmēju dārziņā, tādēļ, nevajadzētu gluži viennozīmīgi apgalvot to, ka pie jebkādām problēmām, kas mēdz rasties cilvēkiem ar aizdevuma atmaksu vai kredīta piešķiršanu kā tādu, būtu jāvaino tikai kreditors. Ja arī agrāk aizdevumi tika piešķirti salīdzinoši vieglāk, tad nu vairāk tas nav tik izplatīti. To par grūti nosaukt par ēnas pusi, jo šādā veidā no liekām problēmām pasargā gan aizdevēju, gan aizdevuma ņēmēju. Respektīvi – aizdevējs rūpīgāk izvēlas publiku, kurai darīt pieejamus savus pakalpojumus un vieglprātīgie aizdevumu ņēmēji vairāk netiek aplaimoti ar naudas summām, ko negrasās nemaz atmaksāt.

Kā risināt?

Ticiet vai nē, bet situācija jau tiek risināta un, jāatzīst, ka visai veiksmīgi. Daudzi nemaz to nemaz nemanīs, bet pēdējos gados Latvijā ir mainījusies ātro kredītu politika daudzās jomās un tas ir būtiski atvieglojis darbu šajā sfērā ne tikai tiem, kuri aizdod, bet arī tiem, kuri aizņemas un tiem, kuri šo nozari uzrauga.  Aizdevumi netiek izsniegti kuram katram, bet tikai personā, kas atbilst noteiktie kritērijiem un noteikti, ka ir spējīgi aizdevumu atmaksāt laicīgi. Ar klientiem, kuri aizņemas naudu pēc šo noteikumu pieņemšanas, problēmu nav. Lielākās problēmas parādu piedzinējiem un ātrajiem aizdevējiem sagādā tieši tās personas, kuras naudu aizņēmās tad, kad šāds piedāvājums tikko parādījās un parādnieku sarakstos figurē ļoti ilgu laiku.