Labas dāvanas – vienmēr aktuāla vajadzība

Noteikti katrs saņem un dāvina dāvanas vairākas reizes gadā. Gan dāvināt, gan saņemt dāvanas vienmēr ir patīkami. It īpaši, ja redzam saņēmēja sejā neviltotu prieku. Ja mums pasniedz dāvanu, ko sen jau bijām gribējuši un par ko sapņojām. Labas dāvanas iegāde prasa iemaņas. Vispirms jau cilvēka novērtēšanā.

universāla dāvanu karte Ir jāprot izvērtēt, kas konkrētajam gadījumam un cilvēkam būtu piemērots, kas atbilst svētku tematikai. Izvērtējot un sastatot kopā šos faktorus, tad arī jāprot izvēlēties lābāko dāvanu. Varam pastāstīt jums par vienu ļoti ērtu un vienkāršu veidu, kā jebkurā dzīves situācijā iegādāties pašas labākās un piemērotākās dāvanas.

 

Lai to izdarītu, nepieciešams tikai interneta pieslēgums un ierīce, kurā tas darbojas. Pārējais jau ir līdzīgi, kā jebkurā interneta veikalā. Mājaslapā www.fromme.lv jāizvēlas dāvanu karte no 900 dažādiem variantiem. Tas ir viens no lielākajiem dāvanu karšu piedāvājumiem, kas pircējiem pieejams vienuviet. Un tas atrodas dažu klikšķu attālumā. Dāvana vīrietim, sievietei, bērnam, pusaudzim, dāvana jaunlaulātajiem, apaļu jubileju svinētājiem, dāvanas Ziemassvētkiem un vēl daudziem citiem gadījumiem.

 

900 dāvanu kartes no Latvijas uzņēmējiem

Dāvanu serviss internetā – FromMe.lv – sadarbojas ar vairāk nekā 350 uzņēmējiem no visas Latvijas. Tie ir veikali, veikalu tīkli, dažādu pakalpojumu sniedzēji, atpūtas un izklaides vietas, restorāni. Pircēji pirms dāvanu kartes iegādes var pārbaudīt, kurās vietās var saņemt konkrēto pakalpojumu, vai tas būs ērti dāvanu kartes saņēmējam.

Var izvēlēties tos pakalpojumus un veikalus, kas atrodas tuvāk dāvanas saņēmējam. Ja dāvanu karte ir no kāda veikalu tīkla, tad to tērēt var jebkurā vietā un arī ar vairākiem pirkumiem. FromMe.lv sadarbība ar uzņēmējiem ir izdevīga visiem, jo pircējam visi piedāvājumi pieejami vienuviet, nav jātērē laiks, dodoties pie uzņēmēja, lai iegādātos dāvanu karti.

Bet uzņēmējam tas ir saistoši, jo paplašinās pircēju un klientu loks, pieaug zīmola atpazīstamība, jo pirkumi interneta vidē tagad ir aktuāli lielākajai daļai cilvēku.

 

Ērta un ātra iegāde

 

Iegādāties dāvanu karti FromMe.lv dāvanu servisā var dažu minūšu laikā. Ja nezināt, ko īsti meklējat, tad varbūt dāvanu karšu izpētei vajadzēs nedaudz vairāk laika. Bet kopumā viss process prasīs tikai dažus peles klikšķus, ja būsiet atradis piemērotu dāvanu karti. Dāvanu kartes ir sadalītas dažādās kategorijā, lai pircējam būtu vieglāk atrast īsto.

Meklējumus var veikt pēc saņēmēja dzimuma un statusa, pēc hobijiem, interesēm un nodarbošanā, bet var meklēt arī dāvanu kartes, kas pielāgotas konkrētiem individuālajiem un kalendārajiem svētkiem. Ar šo kategoriju un papildus filtru palīdzību īstās dāvanu kartes atrašana nesagādās problēmas.

Pēc izvēles izdarīšanas jāveic tikai daži vienkārši soļi, lai dāvanu karte jau būtu pircēja īpašumā. Dāvanu karti var arī personalizēt, izvēloties kādu no piedāvātajiem noformējumiem un pievienojot individuālu sveicienu.

Šādu dāvanu karti saņemt būs daudz patīkamāk, jo varēs redzēt, ka dāvinātājs tiešām padomājis par dāvanas saņēmēju, nevis pasniedzis bezpersonisku dāvanu karti, kādas pārdod katra lielveikala informācijas centrā. Pirkumu nekavējoties var apmaksāt ar bankas karti. Pēc tam tā uzreiz tiek nosūtīta pircējam uz e-pastu, bet var izvēlēteis arī kādu citu dāvanu kartes saņemšanas veidu.

Piedāvājumā – arī Unikarte

 

Piemērota dāvana vīrietim, sievietei un arī pusaudzim būs FromMe.lv sagatavotā Unikarte. Tā ir universāla dāvanu karte, ko var izmantot pie visiem uzņēmējiem, kuri sadarbojas ar FromMe.lv. Dāvanu karti var tērēt vienā vai vairākās pirkuma reizē un pie dažādiem pakalpojumu sniedzējiem. Šādas dāvanu kartes saņēmējam ir ļoti plašas izvēles iespējas. Visas dāvanu kartes ir jāiztērē viena gada laikā. Unikartes vērtību katrs dāvinātājs var izvēlēties pēc saviem ieskatie

m. Unikarte ir lieliska dāvana tad, ja dāvinātājs nav īsti pārliecināts  par saņēmēja interesēm un hobijiem. Unikarte neļaus kļūdīties un vienmēr piedāvāt iespēju dāvanas saņēmējam pašam izvēlēties labāko dāvanu. Unikartes bieži izvēlas uzņēmēji un priekšnieki, lai apsveiktu vai apbalvotu labākos darbiniekus, kolēģus un biznesa partnerus. Dāvanu servisā FromMe.lv ātri atradīsiet noderīgu dāvanu ikvienam dzīves gadījumam. Un iegāde būs pavisam ātra, taupīs jūsu laiku.