Nebaidies izmantot kredītusavabiznesa uzlabošanai

altum.lv mikro kred 8

Ja esi bijis pietiekami drosmīgs, lai izveidotu savu uzņēmumu, tad būsi arī pietiekami atbildīgs un zinošs, lai pieteiktu kredītu biznesam, kas sniegs iespēju veikt ieguldījumus tava uzņēmuma attīstībā – pamatlīdzekļu iegādei, kādu nozīmīgu, neatliekamu darbu veikšanai (telpu remonts, tehnoloģiju ieviešana utml.).

Ja Tavs uzņēmums ir neliels, t.i., tajā ir ne vairāk kā 10 darbinieku, tad vari izmantot ALTUM piedāvāto mikrokredītu, kas paredzēts gan mikrouzņēmumiem, gan individuāliem komersantiem, gan zemnieku un zvejnieku saimniecībām. Lai saņemtu šo kredītu, Tev jābūt konkrētam biznesa plānam un skaidrai vīzijai par finansējuma izlietošanas mērķi. Lai saņemtu mikrokredītu, Tev būs jāsagatavo un jāiesniedz tavas biznesa idejas apraksts (biznesa plāns), plānotās naudas plūsmas grafiks,  kredīta pieteikums un citi dokumenti, Tomēr, ja Tev jau ir skaidrs biznesa plāns, nepieciešamo dokumentu sagatavošana un iesniegšana neradīs problēmas. Vien atceries,  Tev vai Tavam uzņēmumam nedrīkst būt nodokļu parādu VID, ierakstu LatvijasBankas vai citos parādnieku reģistros, jo tas būs šķērslis aizdevuma saņemšanai. Lielos vilcienos tas arī viss, vēl tikai jāiegaumē – mikrokredīta pamatnosacījumi!ja plāno ņemt kredītu investīcijām, tad maksimālā summa, ko varēsi saņemt ir–14 300 EUR. ja plāno ņemt kredītu apgorāmo līdzekļu finansēšanai, tad nmaksimālā summa, ko varēsi saņemt ir vien 7 200 EUR. Mikroaizdevumu programmas nosacījumi ļauj saņemt arī vairākus aizdevumus, tomēr tas iespējams tikai vienu reizi katra kalendārā gada ietvaros. Runājot par aizdevuma atmaksu, jāsaka, ka kredīta atmaksas termiņš ir maksimums līdz 5 gadiem, kas ir atbilstoššnelierlajai kredīta summai. Mikroaizdevuma procentu likme būs robežās no 5 līdz 8 % gadā un tā būs fiksēta, t.i., līguma darbības laikā tā netiks mainīta!

Aizdevējs (ALTUM) sākumā būs ļoti prasīgs, lai zinātu, ka saistības ar Tevi nebūs liela vilšanās un zaudējumi. Tomēr pēc tam sapratīsi, ka šī nauda ir ļoti noderīga tava uzņēmuma attīst!

Ienāc - 

https://www.altum.lv/lv/pakalpojumi/biznesa-uzsacejiem/starta-programma/