Nepavadi brīvdienas lielveikalā – iepērcies internetā

 

Zinu daudzus cilvēkus, kas, lai nodrošinātu ģimeni, strādā ne tikai vienā darba vietā. Tāda ir mūsu ekonomikas rūgtā puse – zemas algas un lielas grūtības izveidot pārtikušu dzīvi. Lai to sasniegtu, jāvelta lielas pūles, daudz laika un savas enerģijas. Kad dzīvojam pēc tik saspringta režīma, ikdienas plānos nav vietas tukši iztērētam laikam un darbībām, kas mums nemaz nav nepieciešamas.

Mērķtiecīgi cilvēki, kas spītīgi virzās uz panākumiem, prot optimizēt savu laiku un izvirzīt prioritātes. Tās ir darbs, laiks ar ģimeni un lietderīga atpūta. Visas pārējās lietas, kas novērš, samazina darbaspējas, ir jāizsvītro no ikdienas. Viena no šādām nevajadzīgām lietām, ko tomēr daudzas ģimenes izveidojušas par savu paradumu, ir brīvdienas lielveikalos.

Daudzas stundas visa ģimene staigā pa veikaliem, sēž kafejnīcās, tērē savu naudu un enerģiju. Bet tajā pašā laikā ārā ir saulains laiks, svaigs gaiss. Stundas brauciena attālumā ir radi, kurus jau sen vajadzēja apciemot.

Bet ģimene ir izvēlējusies pavadīt vienīgo kopīgo brīvdienu pārpildītā lielveikalā, kas to vien vēlas, lai jūs veiktu vairāk nevajadzīgu pirkumu, kas tāpat nesniegs cerēto laimes sajūtu.

Aizmirsti par veikaliem, iepērcies internetā

Bet šim lielveikalu drudzim taču ir lieliska alternatīva – interneta veikali. Tie ļauj taupīt laiku, jo nav jādomā par veikala darba laikiem. Interneta veikalos varat iepirkties, kad vien vēlaties un tas ir jums ērti. Un jums nav jāņem līdzi bērni, jāplāno laiks ceļā un sastrēgumos. Jūs vienkārši varat brīvdienas rītā nesteidzīgi pamosties, uztaisīt kafiju un iziet uz terases.

Paņemt planšetdatoru vai klēpjdatoru un bez satraukuma izpētīt piedāvājumu interesējošajos interneta veikalos. Varat atzīmēt tās preces, kas jūs interesē. Jums nav uzreiz tās jāpērk. Varat padomāt, pārdomāt. Pēc tam varat pavadīt rāmu dienu ar ģimeni, kopīgi sakopt pagalmu, nopļaut zālāju, uzspēlēt ar bērniem bumbu, pasauļoties.

Un kādā brīdī atkal ieskatīties interneta veikalos, lai izdarītu galīgo lēmumu par pirkumiem, apstiprinot pasūtījumu. Daži klikšķi un jauna televizora pirkums, piemēram, interneta veikalāhttp://www.brivi.lv/ir apmaksāts no jūsu bankas konta.

Bet jau pēc dažām dienām preci piegādā līdz mājai. Un šajā procesā ne mirkli nav bijis stresa un noguruma, ko mēdzam piedzīvot lielveikalos. Nav strīdu ar bērniem un dusmīga dzīvesbiedra, kuram jau sen veikals apnicis. Interneta veikali sniedz jums brīvību un iespēju optimizēt savu ikdienu.