OCTA kalkulators – Salīdzini OCTA cenas un apdrošini auto izdevīgāk

Iegādājoties jebkuru preci vai pakalpojumu, mēs vēlamies, lai varētu iegādāties izdevīgāko variantu, protams, nezaudējot arī kvalitāti. Arī OCTA apdrošināšanas polisi iespējams iegādāties par izdevīgāku cenu, ja vien salīdzina visu apdrošinātaju piedāvājumus. Piekritīsi, ka aplūkot visas apdrošinātāju mājaslapas, lai uzzinātu, kura kompānija piedāvā pašu izdevīgāko variantu, ir pārāk ilgs un sarežģīts process. Ja vēlies šo procesu atvieglot, izmanto Gudriem.lv. Šajā salīdzināšanas portālā dažu sekunžu laikā saņemsi informāciju par izdevīgako piedāvājumu tieši Tavam transportlīdzeklim.

Salīdzini un iegādājies

Lai salīdzinātu apdrošināšanas kompāniju piedāvājumus, mēs bieži vien izvērtējam viņu pakalpojumu kvalitāti, cenu, kā arī popularitāti. Gudriem.lv sniedz objektīvu informāciju tieši Tavai konkrētai situācijai. Lai salīdzinātu OCTA apdrošināšanas polises cenas, Tev nepieciešams ievadīt transportlīdzekļa reģistrācijas numuru, kā arī apliecības numuru. Dažu sekunžu laikā Gudriem.lv OCTA kalkulators Tev parādīs, kura apdrošināšanas kompānija Tev piedāvā pašu izdevīgāko OCTA apdrošināšanas polises cenu. Tev ir iespēja ne tikai salīdzināt visas apdrošināšanas kompānijas, bet arī iegādāties OCTA polisi uzreiz pēc salīdzināšanas. Tu vari izvēlēties, vai vēlies iegādāties polisi uz 3, 6, 9 vai 12 mēnešiem. Kad būsi veicis izvēli un samaksājis par polisi, tā dažu minūšu laikā tiks nosūtīta uz Tavu epastu PDF formātā.

auto negadījums

Ietaupi laiku un naudu

Lielāka priekšrocība, kādu piedāvā salīdzināšanas portāls Gudriem.lv – laiks ietaupījums. Kā zināms, mūsdienās laiks ir zelta vērtē. Mums nav tik daudz laika, lai aplūkotu visu apdrošinātaju mājaslapas, analizētu viņu piedāvājumus, pierakstītu, kurš ir izdevīgakais. Un tas nemaz nav jādara, jo Gudriem.lv piedāvā jebkurā diennakts laikā bezmaksas pāris sekunžu laikā iegūt informāciju par pašiem izdevīgākajiem OCTA apdrošināšanas polises piedāvājumiem tieši Tavam transportlīdzeklim.

Apdrošināšanas veidi

Latvijā ir vairāki apdrošināšanas līgumu veidi. Standartlīgums ar termiņu 3, 6, 9 vai 12 mēneši. Robežapdrošināšanas līgums – 1 mēnesis līdz 1 gadam, Zaļā karte – 15 dienas, 1 līdz 12 mēneši. Izmantojot Gudriem.lv piedāvāto OCTA kalkulatoru, Tu internetā vari salīdzināt auto apdrošināšanas polišu cenas un izvēlēties lētako. Noteikti neaizmirsti arī to, ka, ja Tev salīdzināšanas vai iegādes procesā radīsies kādas neskaidrības, vari saņemt konsultāciju par visiem jautājumiem, kas saistīti ar OCTA apdrošināšanas polisi.

Gudriem.lv ir neatkarīgi bezmaksas preču un pakalpojumu salīdzināšanas portāls. Tev ir iespēja salīdzināt ne tikai preces, bet arī pakalpojumus, atrodot izdevīgākos piedāvājumus, kas ir piemēroti tieši Tev. Noteikti atceries, ka OCTA apdrošināšanas polise ir obligāta ikvienam transportlīdzekļa īpašniekam. Par braukšanu bez tās tiek piemērots naudas sods, kā arī divi soda punkti. Kā arī, ja būs nepieciešams veikt tehnisko apskati, nevarēsi to veikt, ja nespēsi uzrādīt derīgu OCTA apdrošināšanas polisi. Esi apzinīgs braucējs un iegādājies OCTA polisi jau tagad!