Presto autovadītāju apmācība – skaidri saprotamas izmaksas un noteikumi

Presto autovadītāju apmācība

Mūsdienās automašīnas vadītāja apliecības iegūšana nešķiet nekas neparasts vai svešs. Ik gadu pilntiesīgu šoferu pulkam pievienojas arvien jauni dalībnieki. Kā par tādiem kļūst? Pavisam vienkārši – ir jādodas uz autoskolu un jāiziet teorētiskais kurss, jānobrauc noteiktais stundu skaits un, ja instruktors tev dod zaļo gaismu – vari pāriet pie eksāmenu kārtošanas. Taču ja tā padomā, autovadītāju apmācību mūsdienās piedāvā tik daudz autoskolu. Kā lai izvēlas īsto?

Pirmā lieta, kas jāņem vērā, ir reklāmas, kuras autoskolas ievieto internetā, tās dzirdam arī radio un redzam TV. Esi gudrs un neuzķeries un pārāk lielu atlaižu piedāvājumiem, jo rezultātā var gadīties, ka nāksies maksāt vēl vairāk. Pirms paraksti līgumu, vienmēr to rūpīgi izlasi un nebaidies jautāt! Labāk 10 reizes pārprasīt, nevis vienreiz kļūdīties, pēc tam to rūgti nožēlojot.

Turpinājumā tev vajadzētu padomāt par finansiālajiem jautājumiem. Skaidri zināms, ka autovadītāja apliecības iegūšana nav lēts prieks, jo jārēķinās ar vairākiem simtiem eiro. Ņem vērā, ka kopējo summu veido dažādas izmaksas – reģistrācijas autoskolā, apmācību karte, reģistrācija CSDD, braukšanas apmācības, eksāmeni utt.

Presto autovadītāju apmācība ir veidota tā, lai visi izdevumi būtu skaidri saprotami. Mājas lapas Presto.lv kreisajā apakšējā daļā atradīsi izmaksu kalkulatoru, kur precīzi, ātri un ērti varēsi aprēķināt, cik tev izmaksās autovadītāja apliecības iegūšana. Turpat arī vari izvēlēties aprēķināt izmaksas jebkuras citas kategorijas tiesībām.

Citas neatsveramas autoskolas priekšrocības ir:

  • Attālīnāta līguma noslēgšana autovadītāja apmācībai – inovitāte, kas pārspēj pat Eiropas līmeņa autoskolas. Netērē laiku, dodoties uz filiāli!
  • Plašākais medicīnas komisiju tīkls Rīgā. Izvēlies sev ērtāko un tuvāko medicīnas iestādi, un, veicot apmaksu presto.lv, izlaid kases rindu uz vietas.
  • Apmaksā braukšanas nodarbības savā Presto profilā un ērti organizē intensīvu braukšanas apmācību ar e-pieraksta sistēmu.

Vēl viena lieta, kas noteikti jāņem vērā, izvēloties vietu, kur iziet autovadītāju apmācību, ir atsauksmes. Mūsdienās cilvēki citu preču un pakalpojumu pircēju atsauksmes uztver nopietni un izmanto, lai izdarītu izvēli. Arī Presto rūp klientu viedoklis, tādēļ mājas lapas sadaļā Autoskola atradīsi arī cilvēku atsauksmes par to, kāda ir bijusi viņu pieredze ar vadītāja apliecības iegūšanu šajā autoskolā.

Vēl viens aspekts, kas ietekmē autovadītāju apmācības vietas izvēli ir autoskolas audzēkņu eksāmenu rezultāti, kā arī instruktori un viņu kvalitāte. CSDD piedāvā iespēju šos datus aplūkot, lai saprastu, kurā no iestādēm apmācība ir bijusi efektīvākā.