Pulksteņu remonts Rīgā – kam uzticēt laikrāža labošanu?

pulkseņu remonts Rīgā

Neatkarīgi no tā, cik dārgs bijis tavs rokaspulkstenis, tas ir pelnījis, lai pret to izturētos ar cieņu. Un tas nozīmē, ka tā īpašniekam vai īpašniecei ir jāmēģina darīt viss iespējamais, lai pasargātu pulksteni no bojājumiem, kā arī jāzina, ko darīt gadījumos, ja tas tomēr vairs nedarbojas, kā vajadzētu. Tas nozīmē, ka laikrāža glābšanai jāatrod vieta, kur tiek veikts kvalitatīvs pulksteņu remonts, kas var būt visai pamatīgs izaicinājums, it īpaši, ja modelis, kas jālabo, ir ļoti rets, dārgs un specifisks.

Kādēļ rokaspulkstenis vairs nedarbojas?

Ne visi apzinās to, ka pulkstenis patiesībā trausls objekts, ar kuru jārīkojas uzmanīgi, tāpēc nav ieteicams to nesāt, kad nodarbojies ar sportu, kā arī to nedrīkst mest zemē. Speciālisti, kas veic pulksteņu remontu, norāda, ka visbiežāk ir tieši tas, ka cilvēki savus aksesuārus atstāj uz rokas, darot visu – mazgājot mašīnu, tīrot māju, skrūvējot motorus utt. Jāatceras, ka laikrāža iekšpusē ir 300 līdz 500 smalku detaļu, un tās visas ir savstarpēji savienotas, veidojot mehānismu.

Kur vērsties, ja nepieciešams pulksteņmeistars galvaspilsētā?

Kvalitatīvs un operatīvs pulksteņu remonts Rīgā tiek veikts Baltic Watches darbnīcā, Jāņa ielā 3. Ja vēlies uzzināt, kad šī darbnīca strādā un kā ar meistariem iespējams sazināties, noteikti ienāc mājas lapā Balticwatches.com.

Ar ko īpaša Baltic Watches darbnīca?

Neatkarīgi no tā, kāds un cik nopietns būs tava laikrāža defekts, zinošie darbnīcas meistari veiks pulksteņu remontu, izlabojot bojājumus. Lai nodrošinātu labāko rezultātu, tiek izmantota Elma, Greiner un Witschi aparatūra, kā arī kvalitatīvie Breitling un Bergeon instrumenti.

Taču tas vēl nav viss. Baltic Watches savu darbību īpaši fokusē tieši uz Šveices pulksteņiem, kas visā pasaulē pazīstami ar savu precizitāti, kvalitāti, spēju vienmēr būt modē un oriģinālo dizainu. Tā kā galvenais pulksteņu darbnīcas meistars var lepoties ar Raymonds Well un Maurice Lacroix izsniegtajiem sertifikātiem, Šveices pulksteņu remontu bez problēmām var veikt Rīgā, pasūtot visas nepieciešamās detaļas tieši no ražotāja.

Kādus pakalpojumus veic Baltic Watches?

Darbnīcā atrodas ķīmiskā laboratorija, kas nodrošina īpaši sterilu vidi pulksteņu remontam – mikroputekļu izņemšanai, pulēšanai un likvidēšanai. Tāpat, ja nepieciešams, meistari var veikt:

  • Pulksteņu vispārējo diagnostiku;
  • Barošanas elementu nomaiņu;
  • Tīrīšanu ar ultraskaņu;
  • Ūdensizturības un hermētiskuma pārbaudi;
  • Laikrāža korpusa restaurācijas darbus;
  • Jauna stikliņa nomaiņu;
  • Detaļu pasūtīšanu vai/un to darināšanu u.c. pakalpojumus.

Tev ir pulkstenis, kuru sen jau bija laiks salabot? Ienāc Baltic Watches darbnīcā Vecrīgā, Jāņa ielā 3!