Sms kredīti. Naudu rokas stiepiena attālumā.

sms kredīts

   Finansiālas problēmas var piemeklēt ikvienu no mums un nekad nevar būt pārliecināts, ka šāda tipa problēmas nekad neskars. Dzīvē viss var ļoti ātri mainīties, tāpēc nepieciešams pietiekoši ātrs un vienkāršs risinājums kā tikt pie papildus līdzekļiem. Viens no variantiem kā atrisināt finansiālas problēmas ir iesaistīt ģimeni un draugus, bet šis variants nav īpaši simpātisks. Ja ir nepieciešama nauda rokas stiepiena attālumā, tad noteikti var palīdzēt SMS kredīts. Tas būs ātrs, un vienkāršs veids kā tiks pie papildus līdzekļiem bez liekām formalitātēm un neērtuma mirkļiem.

            SMS kredītu var saņemt ar telefona starpniecību sūtot īsziņu kreditoram ar noteiktām burtu un ciparu komandām. Šajās komandās tiek noteikts summas apmērs un SMS kredīta saņemšanas termiņš. Kā arī SMS kredītu var saņemt arī internetā. Lai varētu saņemt nepieciešamo SMS kredītu, vispirms ir jāveic reģistrācija. Kreditors reģistrācijas apstiprināšanai pieprasa nosūtīt 0,01 eiro uz kādu no kreditora bankas kontiem. Šādi klients apstiprina savu reģistrāciju un ļauj kreditoram pārliecināties, ka norādītais bankas konts pieder reģistrētajai personai. Šādi aizdevējs var labāk izvairīties no krāpniecības. Pēc reģistrācijas var veikt pieprasījuma nosūtīšanu, lai saņemtu savu SMS kredītu. Kreditora mājaslapā var iepazīties ar detalizētu informāciju par noteiktās īsziņas saturu un numuru, uz kuru tā jāsūta.

            Lai saņemtu SMS kredītu klients var atrasties jebkurā vietā un saņemt nepieciešamo SMS kredītu ar vienas īsziņas palīdzību. Kā arī personai ir jābūt regulāram Latvijas valsts pilsonim, protams, ar derīgu mobilā telefona pieslēgumu un e-pastu. Personai ir jābūt vismaz 18 gadus vecai. Katrs kreditors nosaka savu vecuma ierobežojumu un parasti kredītu var saņemt personas, kuras ir vismaz 20 vai 21 gadu vecas, bet ir iespējams atrast arī aizdevējus, kuri piedāvā saņemt SMS kredītu no 18 gadu vecuma. Kā arī ir svarīgi, lai klientam būtu pastāvīgi regulārie ienākumi. Tā kā šis kredīta veids ir bez ķīlas vai galvotāja, tad galvenais nodrošinājums kreditoram, ka klients spēs atmaksāt saņemto SMS kredītu, ir viņa ienākumi. Svarīgs faktors kreditoram būs arī klienta kredītvēsture. Tā parāda kāda ir klienta attieksme pret kredītsaistībām un ja kredītvēsture ir pozitīva, tad nevajadzētu būt nekādām problēmām, lai saņemtu SMS kredītu. Kā jebkuras kredītsaistības, arī SMS kredīts saista divas puses, kas ir aizdevējs un klients un katrai pusei ir savi pienākumi un atbildība. Nepieciešams izvērtēt savas iespējas veiksmīgi segt SMS kredītu un tā nepieciešamību.

            SMS kredīts būs vienmēr rokas stiepiena attālumā un tas būs risinājums steidzamai finansiālajai problēmai. Kad nepieciešams rīkoties, tad ir labi, ja zini ērtāko un vienkāršāko veidu kā saņemt naudu savā bankas kontā.