SS – vai pienācis populārā sludinājumu portāla noriets?

ss

Lielākais vairums Latvijas iedzīvotāju uz jautājumu, kas ir populārākais sludinājumu portāls Latvijā, noteikti atbildētu ss.lv. Tas ilgu laiku bija vienīgais šāda veida portāls, kas piedāvāja ievietot dažāda veida sludinājumus. Diemžēl, neskatoties uz mūsdienu tehnoloģiju attīstību, visā ss pastāvēšanas laikā nav veikti pat mazākie uzlabojumi, lai portāla apmeklētājiem palīdzēt ērtāk, ātrāk un vienkāršāk sludinājumus ievietot, meklēt nepieciešamos produktus vai pakalpojumus, kā arī komunicēt ar pārdevēju.

Ir cita alternatīva!

Patiesībā ir radīts lielisks portāls dalder.lv, kas piedāvā ss pamatfunkcijas, tomēr lietotājiem tas ir būtiski ērtāks, vienkāršāks un nesalīdzināmi mūsdienīgāks. Piemēram, ss portālā nav iespējams filtrēt sludinājumus. Tas nozīmē, ka ja, piemēram, nepieciešams atrast dīvānu Rēzeknē, tad atsevišķus sludinājumus, kas ir Rēzeknes reģionā nebūtu iespējams atlasīt. Tas nozīmē krietni ilgāku laika posmu, kas jāpavada caurskatot sludinājumus Dalder.lv piedāvā ērtas un vienkārši saprotamas filtra iespējas gan pēc lokācijas vietas, produkta veida reģiona u.c.

Lietotājiem vienkārša, ātra un ērta autorizācija

Ss pašlaik nepiedāvā autorizāciju ar sociālajiem tīkliem, kas nozīmē, ka sludinājumu autoriem nav iespējas ātri reģistrēties un ērtību arī tāpēc, ka nav jāatceras vēl kāda papildus parole. Ss.lv pašreizējā autorizācija ir samērā vēsturiska un ne pavisam nav piemērota mūsdienīgiem cilvēkiem, kas vēlas saņemt adekvātus risinājumus. Dalder.lv piedāvā arī šo autorizācijas funkciju.

Vecajā ss nav iespējams aplūkot informāciju par pārdevēju, kas nozīmē, ka ir lielāks risks iegādāties viltotas vai zagtas lietas, jo nav nekādas pārliecības par to, ka pārdevējs ir godprātīgs un to nevar apliecināt. Dalder.lv informāciju par pārdevēju var apskatīt, līdz ar to iespējams saņemt objektīvas atsauksmes un pārbaudīt informāciju arī citos avotos.

Visa ikdienā nepieciešamā informācija par akcijām un kuponiem vienuviet!

Ss.lv ir tikai sludinājumu portāls. Dalder.lv piedāvā vēl kādu būtisku papildinājumu, jo sniedz iespēju iepazīties ar dažādām kuponu akcijām un citām aktivitātēm, pie tam -  unikālām un citur nepieejamām. Neko tamlīdzīgu nepiedāvā populārais sludinājumu portāls. Patiesībā vienīgais reāli pozitīvais pakalpojums, ko sniedz ss.lv, ir bezmaksas sludinājumu piedāvāšana. Bezmaksas sludinājumu publicēšanu piedāvā arī dalder.lv.

Kāda ir nākotnes perspektīva?

Līdz ar konkurentu rašanos,  ss.lv nepieciešams manīties, iegūt jauneklīgāku izskatu, advancētākas funkcijas un lietotājiem ērtāku vidi. Skatoties ilgtermiņā, dalder.lv varētu kļūt par nopietnu ss konkurentu.