Transportlīdzekļa apdrošināšana internetā.

          compensa  Internets ir ļāvis mums būt daudz neatkarīgākiem un iegūt nepieciešamās lietas un pakalpojumus tikai ar dažu klikšķu palīdzību. OCTA apdrošināšanas polise ir viena no lietām, ko var iegādāties tikai dažu minūšu laikā un jau nekavējoties doties tālākās gaitās. Tas ļauj izvairīties no garajām rindām apdrošināšanas birojos un ietaupa daudz laika ikvienam. Viss kas nepieciešams ir atrast sev piemērotu piedāvājumu un to iegādāties. Viss notiek dažu minūšu laikā.

            Viens no uzticamākajiem apdrošinātājiem ir Compensa. Compensa mājaslapā ir iespēja iegādāties ne tikai obligāto OCTA polisi, bet arī KASKO apdrošināšanu. OCTA visiem sauszemes transportlīdzekļiem ir obligāta. OCTA apdrošināšanas polise nodrošina zaudējumu atlīdzināšanu trešajai personai, kuri radušies ceļu satiksmes negadījuma mirklī. Ceļas satiksmes negadījums var notikt pat visneparedzamākajā brīdī un to nevar paredzēt, bet sevi par pasargāt ar OCTA polisi. Apdrošināšanas prēmiju saņem tas transportlīdzekļa vadītājs, kurš nav atzīts par vainīgu ceļu satiksmes negadījumā. Compensa saviem klientiem piedāvā konkurētspējīgas cenas OCTA polisēm. Tiek nodrošināta ātra apkalpošana un savu jauno OCTA polisi ir iespējams saņemt jau 5 minūšu laikā. Klienti varēs izbaudīt augstākās kvalitātes servisu un atbalstu. OCTA cenu var aprēķināt ātri un vienkārši Compensa mājaslapā. Izveidotajā OCTA kalkulatorā ir jāievada transportlīdzekļa dati, pēc tam var redzēt piedāvātās izmaksas OCTA polisei. OCTA polisi ir iespējas iegadāties uz 3, 6, 9 un 12 mēnešiem. Ikviens var izvēlēties sev piemērotāko termiņu, bet der atcerēties, ka iegādājoties OCTA polisi uz ilgāku laiku, piemēram 12 mēnešiem būs izdevīgāk nekā uz īsākiem termiņiem. Ja vēlas savam transportlīdzeklim var iegādāties arī KASKO apdrošināšanu. KASKO nav obligāta prasība, bet tiem auto vadītājiem, kuri vēlas sevi pasargāt ne tikai no ceļu satiksmes negadījumiem, bet arī, piemēram, no zādzībām, mājdzīvnieku radītajiem bojājumiem vai sadursmes ar meža zvēriem, var iegādāties, Compensa KASKO apdrošināšanu. KASKO apdrošināšana pasargā no tādiem riskiem, kurus nepiedāvā OCTA polise. Tā ir papildus drošība uz ceļa.

            Iegādājoties OCTA apdrošināšanas polisi internetā ir iespējams jebkurā vietā un laikā. Nepieciešams tikai dators ar interneta pieslēgumu. Tas ir ērti un nav jāsatraucas par to, ka OCTA polises termiņš drīz beigsies, bet nav iespēja doties uz apdrošināšanas biroju. Iegādāties OCTA polisi internetā var ātri un ērti, lai varētu doties tālākos ikdienas darbos ar jauno OCTA polisi. Iegādāto OCTA polisi Compensa nosūtīs PDF faila formātā uz norādīto e-pasta adresi, tādēļ nav jāsatraucas arī par polises saņemšanu, jo to nodrošina ar e-pasta palīdzību. Ceļu satiksmes negadījums ir nepatīkams un neparedzams, bet ar OCTA polisi vari būt drošs un pārliecināts par savu transportlīdzekli.